Screenshot_6

Arazi Savunma Oyunu Oyna

Arazi savunma oyunu enguzeloyunlar.net adresimizde ki aksiyon oyunları kategorisinin en çok tercih edilen ve en beğenilen oyunlarından bir tanesi. Oyunun temel amacı ortada bulunan kalenizi sağdan ve soldan gelen düşman canavarlara karşı savunmak. Oyunumuz toplamda 30 bölümden oluşuyor ve her bölüm birbirinden zorlu geçiyor. Hem sağ hem sol taraftan gelen canavarlarla savaşmak oldukça zorlu, üstelik her bölüm güçleniyorlar… Ama çeşitli taktikler deneyebiliriz 🙂

Arazi Savunma Oyunu Nasıl Oynanır

Öncelikle arkadaşlar oyunun ilk başlangıcından başlayalım. Oyuna start verdikten sonra 30 aşamalı bölümden tek açık olan bölüm 1. bölüme tıklayıp ilk bölüme giriş yapalım.

İlk elinizde ki tüm para ile kalenize asker takviyesi yapmalısınız. 1. bölüm için 4 tane asker koyabiliyorsunuz kalenize ve canavarlar hangi yönden gelirse mause’ u o yönde canavarların üzerine tutarak ateş ediyorsunuz (Kalede ki askerleriniz otomatik ateş eder, sizin bir şeye basmanıza gerek yok) İlk aşamada 4 asker aldığınızda paranız 0 kalacak onun ardından vurduğunuz her canavar için kazanacağınız para ile askerlerinizin üzerine tıklayarak UPGRADE butonuna basarak askerinizi güçlendirin. Aksi taktirde kapınıza dayanacaklar 🙂

İlk bölümde anlamanız gerekenler bunlar ve belirli mantığı kavradınız. Askerleri yerleştir, geliştir.

Sonra ki Bölümler’ de Ne Yapmalıyım

Arkadaşlar sonra ki bölümler için bazı avantajlarınız ve dez avantajlarınız olacak. Öncelikle canavarlar çok fazla güçlenmeye başlıyor ve artık tepeden saldırılar gelmeye başlayacak, uçan canavarlara hazır olun.

Avantajlarınız ise artık kalenizin asker yerleştirdiğiniz yerlerinin dışında ana kalenin üzerine tıklayarak önlerine koruyucu asker yerleştirmeniz mümkün. Ayrıca her bölümü geçtikte sizinde silahlarınız gelişecek.

İlerleyen bölümlerde otomatik atışı kesmek isterseniz askerinizin üzerine tıklayı AUTO butonunu MANUEL olarak işaretleyebilirsiniz. Tavsiyem 5 asker varsa 3 ü, 6 asker varsa 4 ü, 8 askerde 5 i manuel olarak şekilde ayarlayın ve hangi tarafta yoğunluk varsa oraya göre yönlendirin.

ARAZİ SAVUNMA OYUNUNU OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir