Balon Patlatma Oyunları

Balon Patlatma Oyunları

Genç yaşlı demeden herkesin çokça vakit ayırdığı, severek oynadığı balon patlatma oyunları için enguzeloyunlar.net adresimizde yer alan en güzel Balon Patlatma Oyunlarının incelemesi ile karşınızdayız. Sitemiz üzerinden en çok oynanan ve en çok beğenilen oyunlar arasında yapmış olduğumuz listenin detaylarına yavaş yavaş geçelim.

1) Renkli Balon Patlat
renkli-balon-patlat
Renkli Balon Patlatma oyunumuzda yukarıdan aşağıya doğru inen topları, her tur bize verilen renkteki toplarla ateş ederek aynı renklere denk getirip patlatmaya çalışıyoruz. Yukarıda ki kutular ilk 12 atış boyunca sabit kalıyor ve 12 atıştan sonra 1 kademe aşağı iniyor. Daha sonra 9 atıştan sonra 1 daha sonra 6 atıştan sonra 1 ve daha sonra 3 atıştan sonra 1 kademe aşağı iniyor. Koyu mavi alanlara topun denk gelmemesi için aşağıya en yakın köşeleri bitirip en çok skoru toplamanız gerekiyor.

OYUNU OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

2) Küp Patlatma Oyunu
kup-patlatma
Küp Patlatma oyunumuzun amacı aynı renkte yan yana en fazla küpü denk getirip patlatarak puanları toplamak. Oyuna başladığınızda sağ tarafta Blocks Left kısmında sayılar göreceksiniz. Bunlar toplamda patlatmanız gereken küp sayıları. Her patlattığınız da o alan eksilecek ve 0 a geldiğinde yeni bölüme geçmeye hak kazanacaksınız.

İlk 3-4 bölümde pek zorlanmayacağınıza eminim ancak 5. bölümden sonra renk sayısı artmaya başlayacak eklenen açık mavi kutu sayesinde bölümde ilerlemek biraz daha zorlaşacak. Benim tavsiyem ortalardan başlayarak ilerlemeniz.

OYUNU OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

3 – Renkli Balon Patlatma Oyunu
Renkli Balonlar Patlat oyunumuz Türkler tarafından yapılmış %100 Türkçe bir balon patlatma oyunu.
Oyunda ki amacımız her tur bize verilen renkteki top ile yukarıda ki topların aynı renklerine vurarak patlatıp üst kısmı elimizden geldiğince eritip, alabileceğimiz maksimum puanı almak.

Oyunda patlatma yapamadığınız her tur ,.,n 1 çarpı yiyiyorsunuz ve 5 çarpı olunca yukarıda ki balonlar bir sıra kayıyor.

OYUNU OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir