basketbol oyunları

Basketbol Oyunları Oyna

Değerli takipçilerimiz bugün sizlere enguzeloyunlar.net adresimiz üzerinden oynayabileceğiniz en güzel Basketbol Oyunlarının tanıtımını yapacağız. Sitemiz üzerinden kullanıcılar tarafından en çok beğenilen ve en çok oynanan 3 adet basketbol oyununu yazımız üzerinden inceleyebilirsiniz.

Basketbol Oyunları Oyna

Listemizin paylaşımından önce Basketbol Oyunları kategorimizde toplam 24 adet farklı oyunu bulabileceğinizi söylemek istiyorum. Listede paylaşılan oyunların dışında 19 adet oyun daha sizlerin beğenisine sunulmuş durumda.

1)SOKAK BASKETBOLCULARI
sokak-basketbolculari-68

Sokak basketbolcuları oyunumuz isterseniz tek başınıza bilgisayara karşı, isterseniz de arkadaşınız ile iki kişilik oynayabileceğiniz bi oyun. Oyuna başlamadan önce takım ve saha seçimi yapma şansınız var. Takım ve saha seçimini yaptıktan sonra oyuna başlayın. Yön tuşları ile basketbolcularınızın kontrolünü yapabilirsiniz. X, Z tuşları ilede pas ve oyuncu değişikliği yapabilirsiniz. Space tuşu ilede basket atmaya çalışacaksınız. Çok keyifli ve en sevilen oyunlarımızdan birisi olan Sokak Basketbolcuları oyununa hemen başlamak için aşağıda ki bağlantıyı ziyaret edin.

OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

2)MİNİ BASKET
mini-basket-25
Mini Basket gerçekten en zevkli ve heyecanlı basketbol oyunlarımızdan bir tanesi. Oyun mause ile oynanıyor. Sırası ile gelen bölümlerde amacımız basket topumuzu potadan içeriye sokmak ama her yeni bölümde bu iş biraz daha zorlaşıyor. Zorlaşan bölümlerde önümüze çıkan engelleri yine top yardımı ile geçerek potayla topu buluşturmaya çalışıyoruz.

OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

3)HAREKETLİ POTALAR
hareketli-potalar-34
Hareketli potalar oyununda amacımız önümüzden hareketlice geçen ve her birinin farklı değeri ve puanı olan potalara basket atabilmek. Potalar toplam 3 sıra halinde önümüzden geçiyorlar ve mause ile potaya isabet alıp topu potaya sokmamız gerekiyor. Her zaman için en üstte ki potalara isabet almanızda fayda var çünkü üstte ki potaya girmese bile sekerek alttaki potalara girme imkanı var. Size verilen süre içerisinde en yüksek puanı toplamaya çalışın.

OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir