Screenshot_4

En Güzel Futbol Oyunları

Tüm erkeklerin bir dönem veya hayatı boyunca ilgi duydukları bir alan futbol alanı. Özellikle çocuklarımızda futbol oyunları ile çok fazla vakit geçiriyor. Bu vaktinizi en güzel ve faydalı oyunlarla geçirmek için enguzeloyunlar.net adresini ziyaret edip futbol oyunlarını inceleyebilirsiniz. Bugün sizlere ziyaretiniz öncesinde yardımcı olmak amaçlı enguzeloyunlar.net adresimizde ki En Güzel Futbol Oyunlarından oluşan bir top 3 listesi hazırladık.

Şimdi sitemiz üzerinden en çok oynanan ve en çok beğenilen futbol oyunlarımızın listesine geçelim. Tüm oyunlarla alakalı oynama adresleri ve ufak bilgilendirmelerimiz olacak.

1 – Süper Lig Frikik Oyunu

super-lig-frikik
Süper lig frikik oyunu sitemizde en çok tercih edilen oyunlardan bir tanesi. Oyun tamamen Türkçe ve Türk yapımcılara ait.
Oyuna başladıktan sonra 6 adet Süper Lig takımından bir tanesini seçiyorsunuz öncelikle ve ardından oyun başlıyor.

Oyunda bir üstte birde sağda bar var. Bu barlardan üstteki sayesinde topun yönünü sağda ki bar sayesinde ise topun yüksekliğini ayarlayabiliyorsunuz.

Oyunu isterseniz mause isterseniz klavye ile oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken şey tıklamak veya bir tuşa basmak.

SÜPER LİG FRİKİK OYUNUNU OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

2 – Kafa Topu 2016 Premier Lig Sezonu Oyunu
kafa-topu-2016-premier-lig-sezonu
Kafa topu oyunu isterseniz 2 kişilik isterseniz 1 kişilik oynayabileceğiniz bir oyun. Oyun klavye tuşları ile oynanıyor. Premier Lig takımlarından bir tanesini kendinize seçiyorsunuz ve rakibinize karşı öncelikle kalenizi koruyarak ardından rakibinizin kalesine gol atmaya çalışıyorsunuz. Oyun sezon olarak oynanıyor, yani her maçın ayrı ayrı önemi var sizler için 🙂 Maçlar toplam 1 dakika sürüyor.

KAFA TOPU 2016 PREMİER LİG SEZONU OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

3 – Penaltı at ve Kurtar Oyunu

penalti-at-ve-kurtar
Bu oyunumuz tamamen mause ile oynanan bir oyun. Oyunda topun yönünü, topa vurulacak yeri ve topun hızını ayarladıktan sonra şutunuzu çekiyorsunuz ve kullandığınız toptan sonra kaleye geçerek rakibinizin şutunu kurtarmaya çalışıyorsunuz.

PENALTI AT VE KURTAR OYUNUNU OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir