işletme oyunları

En Güzel İşletme Oyunları

Çocuklarımızın gelişimi açısından çok önemli bir yeri bulunan işletme oyunları ile alakalı bugün sizlere hazırladığımız yazımızda enguzeloyunlar.net adresi üzerinden oynanabilecek en güzel ve en beğenilen işletme oyunlarının bir listesini hazırladık. Şimdi yavaş yavaş listemizin detaylarına geçelim.

1 – ZARA’NIN KUAFÖR SALONU

zara-nin-kuafor-salonu
Zara yeni bir kuaför salonu açtı ve bu esnada ona yardımcı olmamızı istiyor. Kuaför salonuna gelen müşterilerin talepleri ile tek tek ilgilenmemiz gerekecek. Onlara en iyi hizmeti vererek karşılığında Zara’ dan ücret kazanıyoruz. Bizlere verilen görevleri tek tek yerine getirip en çok ücreti kazanma hedefindeyiz.

ZARA’ NIN KUAFÖR SALONU OYUNUNU OYNA

2 – SPOR SALONU İŞLET

spor-salonu-islet
JENNY isimli karakterimizin yeni açtığı spor salonunda onun yardımcısı olarak görev yapacağız. Spor salonuna gelen müşteriler ile tek tek ilgilenip onları doğru bir şekilde yönlendirmek bizim oyunda ki görevimiz. Bu görevleri tek tek gerçekleştirerek hem müşterileri hem JENNY’ i memnun ederek para kazanacağız.

SPOR SALONU İŞLET OYUNU OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

3 – TEKSTİL FABRİKASI İŞLET

tekstil-fabrikasi-islet-63
Tekstil fabrikası oyunumuzda bir bina satın alarak bu işe başlıyoruz. Ardından içerisini güzel bir tekstil fabrikası olacak şekilde makinelerle donatmalıyız. Tabi ki bu makinelere göre eleman alımı yaparak makineleri de çalıştırmalıyız. Ardından gelen işleri yaparak fabrikamızı olabildiğince büyüterek bir tekstil fabrikası sahibi olma amacındayız.

TEKSTİL FABRİKASI İŞLET OYUNU OYNA

4 – RESTAURANT İŞLET

restaurant-islet-33
Restaurant’ a gelen müşterileri tek tek karşılayarak mause yardımı ile masalara yönlendirin ve siparişlerini alın. Aldığınız siparişleri mutfağa ileterek gerekli yemeklerin hazırlanmasında yardımcı olun. Siparişler mutfakta tamamlandıktan sonra bunu müşterilere sunmak yine sizin göreviniz. Her şey bittikten sonra güzel bir temizlik ile görevi tamamlayıp işletmemize parayı kazandırmış olacağız.

RESTAURANT İŞLET OYUNU OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir