meslek oyunları

En Güzel Meslek Oyunları

Evet oyun sever takipçilerimiz. Bugün sizlere enguzeloyunlar.net adresimiz üzerinden çok fazla tercih edilen bir kategori olan Meslek Oyunları kategorimizde ki en güzel ve en beğenilen oyunlarımızdan oluşan bir listenin tanıtımını yapacağız.

 

En Güzel Meslek Oyunları

Meslek oyunları kategorimizin en beğenilen oyunlarını sizlere fikir olması için derledik. Şimdi bu listemizin ayrıntılarına geçelim.

1 – AYAK TIRNAĞI BAKIMI

ayak-tirnagi-bakimi
Ayak tırnağı bakımı oyunumuzda çeşitli sebepler nedeni ile zarar görmüş ayaklara çeşitli aletlerle müdahale ederek bakım yapıyorsunuz. En güzel ayağı elde etmek amacımız 🙂

AYAK TIRNAĞI BAKIMI OYUNU OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

2 – AYAKKABI TASARIMI
ayakkabi-tasarimi
Çok iyi bir ayakkabı tasarımcısı olan KIM’ e bu oyunda kafanızda ki tasarımları ayakkabılara yansıtarak KIM’ e yardımcı olmak amacındayız. Bakalım en güzel ayakkabıyı kim tasarlayacak.

AYAKKABI TASARIMI OYUNU OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

3 – BURUN AMELİYATI 2

burun-ameliyati-2
Cerrahi oyunları oynamayı seven oyuncular için harika bir oyun. Hastamızın talepleri doğrultusunda burun ameliyatı gerçekleştiriyoruz. Bir çok ekipmanımız mevcut, bunları kullanarak en iyi burunu elde etmeye çalışacağız.

BURUN AMELİYATI 2 OYUNUNU OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

4 – KRİTİK KALP AMELİYATI

kritik-kalp-ameliyati
Vücudumuzun en hassas bölgesi olan kalbimiz için bir ameliyat oyunu. Hastanede ki tüm üst düzey ekipmanlardan faydalanarak kalp ameliyatını gerçekleştirin.

KRİTİK KALP AMELİYATI OYUNUNU OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

5 – SU TESİSATÇISI

su-tesisatcisi-42
Her evde yaşanan sıkıntılardan bir tanesi su sızıntıları ve borularda ki problemler. İşte bu aşamada insanların yardımına yetişerek aletleriniz ile tesisat tamiratı yapacağız. Kolay gelsin 🙂

SU TESİSATÇIŞI OYUNU OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

6 – İNŞAAT USTASI

insaat-ustasi-64
Ustalık seven ve bu işlere meraklı olanlar için harika bir oyun. Bize verilen aletler ile bizlerden istenilen şeyleri yapmak oyunda ki hedefimiz. Oldukça zevkli oyunumuzu oynamak için alttaki linke tıklayın.

İNŞAAT USTASI OYUNUNU OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir