Screenshot_13

En Güzel Yapboz Oyunları

Çocukların çok severek oynadığı ve sitemizde de çok fazla beğenilen ve oynanan oyunlardan olan yapboz oyunları ile alakalı bugün yine bir oyun listeleme tanıtımı ile karşınızdayız.

Sitemizde en beğenilen ve en çok oynanan yapboz oyunları ile alakalı oluşturduğumuz listenin detaylarına geçelim.

1 – SÜNGER BOB YAPBOZ OYUNU
sunger-bob-yapboz-67
Sünger Bob yapboz oyunumuzda öncelikle 4 lü 4 lü basit yapbozlarla başlıyoruz ilk bölümümüz geçtikten sonra oyun sürükle bırak yapboz yapmaktan farklı olarak tıklayarak veya başka şekilde yapbozları tamamlamaya çalışıyoruz. Belirli bir süre ve bölümden sonra artık parçalar artıyor ve resimler zorlaşıyor. O yüzden dikkatli olup güzel bir şekilde hızlı yaparak maksimum puanı almalıyız. Bakalım en çok yapboz puanını kim toplayacak.

SÜNGER BOB YAPBOZ OYUNU OYNA

2 – BARBİE PUZZLE
barbie-puzzle-96
Barbie puzzle oyunumuzda oyuna başladıktan sonra karşımıza her farklı bölümde gelen barbie resimlerinden oluşan yapbozları tamamlamaya çalışıyoruz. Oyun çok zevkli ve eğlenceli özellikle küçük yaşta ki kız çocukları için çok uygun bir oyun diyebiliriz. Evet yapbozcular oyun sizi bekliyor 🙂

BARBİE PUZZLE OYUNUNU OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

3 – ÖRDEKLER
ordekler
Ördekler yapboz oyunumuzda ördeklerimizden oluşan yapboz resmimizin parçalarını oyun öncesinde gösterilen resme göre tek tek yerleştiriyoruz ve bölümleri birer birer tamamlıyoruz.

ÖRDEKLER PUZZLE OYUNUNU OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

4 – EVAN YAPBOZ
Evan yapboz oyunumuzda sevilen karakterimiz evan’ ın bütün resimleri karşımıza puzzle tablosunda parçalanmış bir şekilde geliyor. Oyunumuzun amacı her puzzle oyununda olduğu gibi Evan’ ın dağınık olan puzzle parçalarını bir araya getirerek Evan’ ın resmini tekrardan ortaya çıkartmaya çalışıyoruz. Çok zevkli ve eğlenceli olan EVAN yapboz oyunumuzu aşağıda ki bağlantıya tıklayarak oynayabilirsiniz.

EVAN YAPBOZ OYUNUNU OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir