dövüş oyunları

En Yeni Dövüş Oyunları

Genellikle erkeklerin tercih ettiği, oldukça güzel ve hızlı vakit geçirilebilen dövüş oyunları kategorisinde blog.enguzeloyunlar.net takipçileri için en güzel ve en yeni çıkmış oyunların paylaşıldığı bir tanıtım ile karşınızdayız.

Genellikle aşamalı, kendini tekrar etmeyen oyunlar ve en güncel dövüş oyunları ile alakalı bir liste hazırlamaya çalıştık. Şimdi tanıtımlarımıza geçmenin vakti geldi.

1 – PARMAK DÖVÜŞÜ OYUNU
parmak-dovusu
Mutlaka gerçek hayatta hepimizin oynadığı bir oyun olan parmak dövüşü veya başka bir adı ile parmak güreşinin flash oyun versiyonu olan Parmak Dövüşü oyunumuz 2 kişilik oynanan bir oyun.

Oyuna başlamadan önce karakter seçimi yapabiliyorsunuz. Ardından 1. oyuncu A ikinci oyuncu ise L tuşuna basarak oyunu başlatabiliyor.
Oyun başladıktan sonra yine aynı tuşlarla parmağınızı yönetiyorsunuz. 1. Oyuncu için vuruş tuşu A, 2. oyuncu için ise L.

En üstte yeşil barda parmağınızın kalan gücünü hemen altında ki pembe barda da vuruş kuvvetinizi görebilirsiniz. Vuruş kuvvetiniz maksimum seviyedeyken rakibinizi yakalarsanız büyük avantaj elde edersiniz. 2 round olan oyunu kazanır 🙂

PARMAK DÖVÜŞÜ OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

2 – İRLANDALI BOKSÖR OYUNU
irlandali-boksor
Uzun bir süre gündemimizi meşgul eden bir haberdi aslında 🙂 Aksaray esnafı tarafından link edilmek istenen ancak kendisi linç eden İrlanda’ lı boksörün flash oyunu sizlerle 🙂

Oyunda İrlanda’ lı boksörü siz yönetiyorsunuz. Sağ ve Sol ok tuşları ile üzerinize gelen esnafa yönelebilir ve space tuşu ile yumruk atarak onları nakavt edebilirsiniz.

İRLANDALI BOKSÖR OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

3 – OPERASYON TAKIMI OYUNU
operasyon-takimi
Operasyon takımı oyunu 8 farklı bölümden oluşan inanılmaz eğlenceli bir oyun. Oyunda haritayı bir uçtan bir uca çeşitli engeller ve düşmanlarla savaşarak geçmeye çalışıyorsunuz. Öldürdüğünüz düşmanlardan ekstra mermi, can ve para toplama imkanınız var. Bu topladığınız paralarla karakterinizin özelliklerini güçlendirip zorlaşan bölümlerde düşmanlarınız ile daha iyi savaşabilirsiniz.

Oyun oynanışında A,S,D,W klasik yön hareketlerini, mause sol tık ateş etmenizi sağlıyor. Silah değiştirmek için space tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Dikkatli olun düşmanlar her yerde 🙂

OPERASYON TAKIMI OYUNU OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir