justin saç tasarımı

En Yeni Kuaför Oyunları

Bu sefer erkek, kız fark etmeksizin herkesin çokça tercih ettiği kuaför oyunları ile alakalı bir tanıtım hazırlamak istedik. Küçük yaştaki çocukların gelişimi ve yaratıcılıklarını geliştirmeleri için çok etkili bir tür olan kuaför oyunları ile ilgili enguzeloyunlar.net adresimizde blog takipçilerimiz için en çok oynanmış ve en beğenilmiş oyunlardan bir liste hazırladık.

Evet blog.enguzeloyunlar.net takipçileri şimdi sitemizde ki en beğenilen kuaför oyunları listesine geçme zamanı geldi.

1- WİNX CLUB STELLA SAÇ BAKIMI

Winx Club kızı Stella’ nın kuaförü artık sizsiniz 🙂 Öncelikle Stella’ nın saçlarını yıkayarak oyuna başlıyoruz. Yıkama bittikten sonra Stella’ nın saçlarını kurutup kesimini yaptırın ve hemen ardından tasarım sırası gelecek.

stella saç bakımı

Saç tasarımı esnasında farklı olarak 5 farklı model tercihini altta ki objeler aracılığı ile yapabilirsiniz. Alttaki malzemelerden hangisini mause ile sürükleyip saçın üzerine bırakırsanız ona göre farklı bir saç tasarımı ortaya çıkacaktır.

Son olarak Stella’ nın makyajını ve giydirmesini tamamlayıp onu %100 hazır hale getirebileceğiniz bu eğlenceli saç bakımı ve giyim oyununu aşağıda ki bağlantıdan oynayabilirsiniz.

WİNX CLUB STELLA SAÇ BAKIMI OYUNU OYNA

2- JUSTIN BIEBER SAÇ TASARIMI
Küçük yaşta ki kızların sevgilisi Justin Bieber saç tasarımı oyununda Justin’ in saçını kesebilir, uzatabilir, fön çekebilir, kazıtabilir, tarayabilir ve boyayabilirsiniz.

Gerçekten inanılmaz güzel vakit geçirilebilen ve en başarılı saç tasarım oyunlarından bir tanesi. Kesip kesip yapmak, yeni şeyler denemek mümkün 🙂

Bizim Justin’ i soktuğumuz hal bu, sizden gelecek resimleri de bekliyoruz 🙂
justin saç tasarımı

JUSTIN BIEBER SAÇ TASARIMI OYUNU OYNA

3 – SAÇ KESİMİ OYNA
Saç kesimi oyunumuz sitemizde en çok tercih edilen saç tasarım ve kesim oyunu. Oyunda bayanımızın saçına bir çok farklı müdahalede bulunup, bir çok farklı renge boyayabilirsiniz. Bizlerin bayanımız için bozup bozup yaptığımız tasarım bu şekilde 🙂 Sizlerden de resim bekliyorum.

sac kesimi

SAÇ KESİMİ OYUNUNU OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir