Screenshot_3

Gelin ve Arkadaşları Oyunu Oyna

Evet bugün blog.enguzeloyunlar.net takipçileri için kız oyunları kategorimiz den Gelin ve Arkadaşları Oyununun incelemesini yapacağız. Oyunumuz kızların özellikle en çok beğendiği kız giydirme oyunu çerçevesinde ilerliyor. Özellikle 7-12 yaş aralığına hitap eden oyunumuzda gelinimizin 3 adet kız arkadaşını giydirerek en güzel fotoğrafı elde etmeye çalışacağız.

Gelin ve Arkadaşları Oyunu Nasıl Oynanır ?

Öncelikle oyunumuzu açtıktan sonra bir kaç tanıtım çıkacak bunları “skip” tuşuna basarak geçin ve ardından oyunumuzun başlangıç sayfasına gelin.

gelinin arkadaşları oyunu

Bu ekranı gördüğünüze göre oyun başlamış demektir 🙂 Öncelikle kızlarımız arasında değişiklik yapmak için hangi kızı tasarlamak istiyorsak onun üzerine bir defa tıklıyoruz ve yukarıda ki panelde seçeneklerin değiştiğini hemen fark edeceksiniz.

Gelin ve arkadaşları oyunumuzda gelinin arkadaşlarını giydirmemiz toplam 5 aşamadan oluşuyor, gelin tek tek bunlara bir göz atalım.
Screenshot_2

Bu 5 aşama şu şekilde oluşuyor.

1 – Saç Seçimi
Öncelikle bu bölümden bizlere sunulmuş 6 saç modelinden hangi kızımız seçili ise ona en uygun olanını seçin.

2 – Takı Seçimi

2. aşamada ise kızlarımıza en uygun takıyı belirlememiz gerekiyor. Yine bizlere verilmiş olan 6 farklı takı modelinden kızlarımıza en çok yakışan takıyı seçelim.

3 – Elbise seçimi
Aslında en önemi kısım diyebiliriz. Çünkü kızlarımızın şıklığında ki en önemli etken. Farklı renk modellerde ki 6 elbiseden en şık olanını seçelim. Her kızımızda farklı elbise çıkacaktır unutmayın.

4 – Makine ve Aksesuar Seçimi

Burada diğer bölümlerden farklı olarak 3 farklı seçenek sunulmuş durumda. Bu üç taneden SADECE 1. KIZIMIZ İÇİN 2 aksesuarı aynı anda seçebilirsiniz. Örnek olarak telefon ve cüzdanı aynı anda seçebilirsiniz.

5 – Ayakkabı Seçimi
Sonunda son aşamaya geldik.. Kızlarımız için sunulmuş 4 farklı ayakkabıdan yine bu ana kadar oluşturduğumuz kombine en uygun ayakkabıyı belirliyoruz.

ve işlem tamam 🙂 İşte bizim oyunumuzun tanıtımı esnasında oluşturduğumuz fotoğraf.
Screenshot_3

GELİN VE ARKADAŞLARI OYUNUNU OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir