kırmızı taksi 2

Kırmızı Taksi Oyunu Oyna

Oyun sitemizde Beceri Oyunları kategorimizde yer alan Kırmızı Taksi oyunumuz sadece Beceri oyunları kategorimizin değil sitemizin en beğenilen oyunlarından bir tanesi. Toplamda sitemizde 5 farklı versiyonunu bulabileceğiniz Kırmızı Taksi 1 oyununun ilk tanıtımı ile başlayalım.

Kırmızı taksi oyunumuz toplamda 15 bölümden oluşan ve oynaması inanılmaz zevkli ve eğlenceli bir oyun. Oyunda her yeni bölümde beyninizi biraz daha zorlayıp geçme yöntemlerini bulmanız gerekiyor. Oyun biraz üst yaş seviyesine uygun diyebiliriz kısacası. Oyunda belirli bir standart bulunmuyor ancak mantık noktaları aşağı yukarı her bölümde aynı.

Oyun mause ile oynanıyor. Mause ile arabanızı ilerletebilir veya durdurabilirsiniz. Aracın arka tekerine tıklarsanız aracınız gitmeye başlar eğer ki engellerin önünde aracınızı durdurmanız gerekirse de aracınızın ön tekerine bir kaç defa tıklayarak yavaşlatabilir / durdurabilirsiniz.

Örneğin birinci bölümü biraz detaylıca inceleyelim.
kırmızı taksi

İlk bölümümüz en basit bölüm yapmanız gereken arabanın arka tekerine tıklayarak önce arabanın ilerlemesini sağlamak. Araba ilerlemeye başlayınca altta bulunan kolu okların gösterdiği yere doğru mause ile tıklayarak bitene kadar bırakmadan ok yönünde aralıksız çevirin ve panelin aşağıya indiğini göreceksiniz ve ardından araç kendiliğinden gidişe doğru gidecektir.

kırmızı taksi 2

İkinci bölüme geçtiğinizde aracınız otomatik olarak ilerlemeye başlayacak ve kırmızı düğmeye çarpınca duracak. Kırmızı düğmenin ardından bir tuş aktif olacak ve bu tuşu çektiğimiz anda araç yukarı çıkacak ve bir sonraki aşamaya geleceğiz. Ardından tırdan tıra geçebilmek için karşıda ki tırın kolunu aşağıya indirin ve panelin aşağıya doğru açılmasını sağlayın ve ardından aracımız karşı tıra geçecek ve sonuca doğru kendisi gidecek.

Tüm bölümler bu şekilde aşama aşama ilerlemeniz gerekiyor. İlerleyen bölümlerde kafanızı dahada zorlayacak engeller olacak. O yüzden öncelikle bölümü çok iyi incelemeli ve ona göre hareket etmelisiniz.

KIRMIZI TAKSİ OYUNUNU OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir