rally yarış oyunu

Rally Yarış Zamanı Oyunu

Sevgili blog.enguzeloyunlar.net takipçileri bugün sizlere her gün olduğu gibi enguzeloyunlar.net adresimiz üzerinde en çok beğenilen, en çok oynanan oyunların tanıtımını yapmaya devam ediyoruz. Sitemiz üzerinde en popüler kategorilerden bir tanesi olan Araba Yarışı Oyunları kategorisinden bir oyunun tanıtımı ile bugün sizlerle olacağız.

Araba yarışı oyunları kategorimizde ki Rally Yarışı ile alakalı tanıtım ve bilgilendirme yazımıza başlayalım.

Rally yarışı oyunumuz toplamda 12 farklı ve harika bölümden oluşuyor. Her bölüm ile alakalı özel olarak alabileceğiniz 3 adet bulunmakta. 2 tane rakibinizi geçip en çok puanı toplamalısınız.

Oyunumuza 1. bölümü seçerek başlıyoruz. Klavyemizde ki yön tuşları ile arabamızı yönlendirebiliriz. Yukarı tuşu ileriye, aşağı tuşu geriye, sol tuşu sola, sağ tuşu sağa doğru arabanızı yönlendirmenizi sağlıyor. Bunun dışında ekstradan kullanacağınız bir tuş bulunmamakta. Yarışta sizden başka 2 kişi daha var toplamda 3 kişi olarak yarışıyorsunuz. İlk bölüm ve bir çok bölüm 3 turdan oluşuyor. 3 turun sonunda yarışı 1. bitirme hedefinde olmanız gerekiyor.

Yarışmada 3 tur sonucunda 1. olarak bitirmeniz durumunda 3 yıldız alarak bölümü tamamlayacaksınız.
2. olarak bitirmeniz durumunda ise bölümü 2 yıldız ile bitirmiş olacaksınız.
3. olmanız durumunda da 1 yıldız ile bölümü bitiriyorsunuz.

İlk 2 bölüm geçtikten sonra oyunun şekli biraz değişiyor. 3. bölüm ile birlikte rakip sayısı 2 den 3 e çıkıyor tur sayısı da yine 3 den 4 e yükseliyor.

Asıl zorlayıcı durum ise önceki iki bölümde sonuncu olsanız da bölümü geçebiliyordunuz ancak artık rakip sayınız 3 olduğu için ve sadece ilk üçe girdiğinizde puan alabileceğinizden ötürü ilk 3 e giremediğiniz her bölüm için tekrar oynamanız ve o bölümü geçmeniz gerekiyor. Ancak her aşamada eliniz ve gözünüz oyuna daha çok oluşuyor.

Her geçen bölümde rakip ve tur sayıları artıp, oyun dahada zorlaşacak. Bu zevkli ve heyecanlı oyunu alttaki bağlantıya tıklayarak oynayabilirsiniz.

RALLY YARIŞ ZAMANI OYUNU OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir