sac kesimi

Saç Kesimi Oyunu

Evet arkadaşlar bugün çok eğlenceli ve çok güzel vakit geçirebileceğiniz bir oyunla karşınızdayız. Saç Kesimi Oyunu sitemizde en beğenilen Kuaför Oyunlarından bir tanesi hatta birincisi diyebiliriz 🙂 Oyunu oynaması çok basit, oyunu bu kadar güzel yapanda belki bu kadar basit olmasıdır 🙂

Oyunumuzu açtıktan sonra karşımıza bayan mankenimiz geliyor. Şimdi bu bayan mankene çeşitli müdahalelerde bulunarak yep yeni bir saç tasarımı yapacağız.

Tek tek kullanabileceğimiz aletleri inceleyelim. Ekranın sol tarafında bayanımızın saçına müdahale edebileceğiniz araçlardan başlayalım.

saç tasarımı

Tarak: Bu aracı mause ile seçtikten sonra bayanın saçında yine mause ile yapacağınız hareketlerle istediğiniz şekilde şekil verebilirsiniz.

Fön Makinesi: Bu aracımız ile fön makinesini saçın ne tarafına tutuyorsanız onun tersine dimdik bir şekilde dikmeyi sağlar. Yaptığınız saçlarda fön makinesi ile bi kısmını düzleştirmek gibi bir niyetiniz varsa sakın kullanmayın tüm saçınız bozulur 🙂

Makas: Makas ile kızımızın saçında mause hareketleri ile çizeceğiniz çizgiler ile kesim yapabilme imkanınız var. Ancak çok hassas kullanmalısınız aksi taktirde yanlış kestiğiniz saçtan ötürü tüm tasarladığınız saç çöpe gidebilir.

Traş Makinesi: Sıfıra vurmak için veya uçlardan kısaltma yapmak için bu makineyi kullanabilirsiniz. Yine hassas bir kullanım gerektiren alet.

Sihirli İksir: Bu iksir sayesinde yanlışlıkla kestiğiniz yerleri uzatabilirsiniz veya direkt olarak daha uzun olmasını istediğiniz yerleri bu iksirden sürüp uzatabilirsiniz.

Maşa: Bu alet aracılığı ile saçın istediğiniz bölümüne maşa yapabilirsiniz. Mause ile tıkladığınız anda o bölgeyi maşalanmış hale getirir.

Düzleştirici: Önce maşaladınız sonra beğenmediniz mi ? Sorun değil 🙂 Düzleştirici sayesinde maşalanmış alanları tekrar üzerinden geçerek eski düz haline getirebiliyorsunuz.

Sağ tarafta yer alan panel aracılığında kızımızın saçının istediğiniz bölgesini sizlere verilen renklerle istediğiniz bir renk boyayabilirsiniz.

Oyunun genel anlamda kullanım şekli ve aletlerin kullanımı bu şekilde. Artık gerisi tamamen sizin hayal gücünüze kalmış 🙂

OYUNU OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir