Screenshot_6

Sevimli Ateş Böcekleri Oyunu Oyna

Sitemizde yer alan beceri oyunlarından bir tanesi Sevimli Ateş Böcekleri oyunumuz enguzeloyunlar.net adresimizde bulunan ve en beğenilen beceri oyunlarından bir tanesi. Oyun ciddi vakit harcamanız ve gerçek anlamda kafa yormanız gereken bir oyun.


Oyunda play tuşuna bastıktan sonra açılan ekranda toplamda 25 farklı bölüm karşınıza geliyor. Karşınıza gelen 25 farklı bölümden ilk bölüm olana tıklayın ve oyuna başlayın.

Oyun tamamen mause ile oynanan bir oyun, oyunu oynarken sol üst bölümde uğur böceği resminin ortasında bir sayı göreceksiniz 3 – 2 gibi. Bu sizin o bölüm kullanabileceğiniz ateş böceği sayısını ifade ediyor. Ana mantıkta şu, o sayıda ki uğur böceklerini kullanarak engelleri kaldırıp bölümde ki ateşlere ulaşmaya çalışıyorsunuz eğer ki her şeyi problemsiz yaptıysak ateş böcekleri yukarıdan iniyor ve parçayı alıp ışığa takıyorlar.. Her bölümde size verilen bir süre var bu süre zarfında tüm bu işlemleri gerçekleştirmeniz gerekmekte.

Oyun her geçen bölümde biraz daha zorlaşıyor, zorlaşan bölümleri geçebilmek için farklı yöntemler denemeniz gerekiyor. Elinizde ki uğur böceği sayısı kısıtlı ancak engeller git gide artıyor. Bu durumda önünüzde ki şablona göre en mantıklı hareketleri yaparak engelleri aşmaya çalışacaksınız. Unutmayın ateş böcekleri sadece üstten girebiliyor yani sağdan veya soldan eğer ateşin önünü açsanız bile hiç bir işe yaramamakta.

Engelleri kaldırırken parçaların ateşin üzerine düşmesine engel olmanız gerekiyor, zira düşerse oarçalar ateş parçalanıyor ve oyunun o bölümü yeniden başlıyor. Çok zorlu ancak keyifli bu oyunumuzda sizlerden de skorlarınızı bekliyorum.

Sevimli Ateş Böcekleri Oyunu Oynamak İçin Tıklayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir