Yemek Oyunları Oyna

Yemek Oyunları Oyna

blog.enguzeloyunlar.net takipçileri için hazırladığımız oyun listelerinde bugün sitemizde yer alan en güzel yemek oyunları ile alakalı bir tanıtım yapacağız. Genelde kız çocukların fazlalıkla tercih ettikleri yemek oyunları ile alakalı sitemizde 150 yakın farklı çeşit yemek oyunu bulabilirsiniz. Şimdi sitemizde en çok oynanamakta olan ve en fazla beğenilen oyunlarla alakalı oluşturduğumuz oyun listemizin detayına geçelim.

Yemek Oyunları Oyna

1 – DONDURMA TARİFİ

dondurma-tarifi
Özellikle yaz aylarının gelmesi ile birlikte insanın iştahlı iştahlı bu oyunu oynayası geliyor 🙂 Öncelikle bize verilen listeye göre marketten alışverişimizi tamamlıyoruz ve kolları sıvıyoruz 🙂 Mutfağa girip marketten aldıklarımızla adım adım dondurmamızı hazırlıyoruz. Daha sonra dondurmamızı tamamladıktan sonra ileri ki aşamada bizi süsleme evresi bekliyor. Dondurmamızı en güzel şekilde süsleyip oyunu tamamlıyoruz.

DONDURMA TARİFİ OYUNUNU OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

2 – SARA WAFFLE HAZIRLA
sara-waffle-hazirla-80
Sara Waffle oyunumuzda öncelikle mutfakta tezgah üzerinde yer alan malzemeleri arkadan tek tek eşleştirerek oyuna başlıyoruz. Eşleşmeleri yaptıktan sonra waffle hazırlamaya başlıyoruz ve ardından tekrar eşleşme ve tekrar waffle hazırlığı. En son tüm eşleşmeler bitip waffle aşamaları tamamlanınca küçük dokunuşlarla ortaya en güzel waffle’ ı çıkartmaya çalışıyoruz.

SARA WAFFLE HAZIRLA OYUNUNU OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

3 – DOĞUM GÜNÜ PASTASI

dogum-gunu-pastasi-47
Doğum günü pastası oyunumuzda önce mutfağımızda bizden istenilen malzemeleri tek tek bularak ön hazırlığı tamamlıyoruz. Tüm hazırlıklarımız tamamlandıktan sonra pastamızın yapımına başlayabiliriz. Sonuç olarak doğum günü çocuğuna yakışan en güzel pastayı yapmalıyız.

DOĞUM GÜNÜ PASTASI OYUNU OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

4 – HAMBURGER NASIL YAPILIR?

hamburger-nasil-yapilir--40
Hamburger nasıl yapılır oyunumuzda aşama aşama bir hamburgeri nasıl sıfırdan oluştururuz bunu öğreniyoruz. Mutfaktaki malzemeleri tek tek kullanarak hamburgerinizi oluşturabilir ve oluştururken hangi aşamalardan geçtiğini öğrenebilirsiniz.

HAMBURGER NASIL YAPILIR OYUNUNU OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir